Zespół Szkół Poligraficzno-Księgarskich

im. Zenona Klemensiewicza

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Sport
Sport

Jesienne Biegi Przełajowe

Email Drukuj PDF

27.09.2013 na obiektach Com Com Zone odbyły się Jesienne Biegi Przełajowe w ramach Igrzysk, Gimnazjady i Licealiady Młodzieży. Organizatorzy mogą się tylko cieszyć. Frekwencja była ogromna. Czyja to zasługa? Czyżby coś drgnęło w polskim sporcie? Zawody biegowe są dla młodzieży nie tylko okazją do sprawdzenia swoich umiejętności. Uczą zdrowej rywalizacji oraz jak w przypadku dzisiejszych zawodów pracy zespołowej. Udział w takich wydarzeniach pokazuje, że jest wiele osób podobnie spędzających wolny czas i myślę,że motywuje do dalszej pracy. Dla mnie wszyscy startujący są zwycięzcami. Przegranymi niech będą ci, którzy zostali w domach.

W reprezentacji szkoły pobiegły: Buczak Weronika, Magda Kowalik, Sylwia Tomczyk, Patrycja Uryga, Iwona Bihuń, Gabriela Feiberg, Magdalena Adamczyk, Dziura Izabela, Karolina Tomczyk, Jackiewicz Karolina.

Poprawiony: środa, 02 października 2013 06:48
 

Licealiada Młodzieży i drugie miejsce Magdy

Email Drukuj PDF

18 czerwca na obiektach COM COM ZONE odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe w ramach Licealiady Młodzieży. I znów ogromny sukces. Magda Kowalik z klasy I bp zajęła II miejsce w biegu na 1000 m. Sukces tym bardziej cieszy, ze od kilku lat nie mieliśmy zawodników na podium licealiady Młodzieży. W biegach brały udział również Sylwia Tomczyk i Patrycja Uryga.

 

Punkty w Lidze Lekkoatletycznej

Email Drukuj PDF

10 czerwca 2013 na stadionie Awf Kraków odbyła się Szkolna Drużynowa Liga LA. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta, które zaprezentowały się bardzo dobrze zdobywając sporą ilość punktów. W klasyfikacji końcowej ligi zajęliśmy 10 miejsce w Krakowie. Bardzo dobry wynik w skoku w dal uzyskała Magda Kowalik z klasy Ibp ( indywidualnie IV miejsce i awans do zawodów wojewódzkich). W reprezentacji szkoły wystąpiły:
Izabela Kaim Icr, Paulina Maćkowska II cr, Ewelina Filipczyk I cr, Barbara Saj I cr, Iwona Bihun II ag, Patrycja Uryga I ag, SylwiaTomczyk I cr, Karolina Jach I bp.

 

Korespondencyjna Liga Lekkiej Atletyki

Email Drukuj PDF

2 października na obiektach AWF w Krakowie odbył się I Rzut Korespondencyjnej Ligi LA. I tym razem nasze dziewczęta nie zawiodły. Biegały, skakały i rzucały rewelacyjnie zajmując w końcowej rywalizacji 8 miejsce na 15 zespołów. W reprezentacji wystąpiły :

  • Sztafeta 4x 100 m- Kinga Łyko, Przybylska Joanna, Sobczyk Beata, Paulina Maćkowska
  • 100 m- Maćkowska Paulina, Sobczyk Beata
  • w dal - Biegaj Adrianna, Kowalik Magdalena ( I miejsce w konkurencji)
  • Pchniecie kulą - Bihuń Iwona, Tomczyk Karolina
  • 400 m - Hojcak Alicja, Surga Karolina
  • 800 m - Tomczyk Sylwia, Uryga Patrycja

II rzut na wiosnę- liczymy na równie dobre wyniki.

 

Biegi przełajowe

Email Drukuj PDF

Sukces szkoły w lekkiej atletyce - biegi przełajowe

W dniu 27 września 2012 na obiektach COM COM ZONE odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży. Reprezentujące naszą szkołę dziewczęta przebiegły dystans 10x 1000 m w bardzo dobrym czasie zdobywając ostatecznie 12 miejsce na 17 zespołów, co jest najlepszym osiągnięciem od kilku lat.

W reprezentacji szkoły biegały: Magda Kowalik, Alicja Hojcak, Karolina i Sylwia Tomczyk, Iwona Bihuń, Patrycja Uryga, Izabela Kaim, Syrga Karolina, Kinga Łyko, Monika Szuba.

Poprawiony: poniedziałek, 05 listopada 2012 15:13
  

Zespół Szkół Poligraficzno-Księgarskich
im. Zenona Klemensiewicza
os. Tysiąclecia 38
31-610 Kraków

tel. 12-648-49-03
fax 12-649-91-55 w. 11

Linki

Prace Uczniów

poster1.jpg

 

dyplom

szkoła pozytywnego wyboru